Sigortalı Taşımacılık

ofis_nakliyat

Özellikle evden eve nakliyat sektöründe sık kullanılan bir tabir olan sigortalı taşımacılık Kilercioğlu Nakliyat firmamızın da müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden biridir. Evden eve taşımacılık sırasında ufacık bir eşyanıza gelecek zarar dahi canınızı sıkabilir. Bu nedenle nakliyat konusunda firma seçimi yaparken kesinlikle seçmiş olduğunuz firmanın sizlere sunduğu kriterleri incelemelisiniz. Eğer bir nakliyat firması eşyalarınıza sigorta uygulamıyorsa olası risk ve hatalarını kabullenmeyeceğini gösterir. Böyle bir durumda da eşyalarınıza gelecek zarar canınızı sıkarken firmaya ödemiş olduğunuz ücret de içinizi acıtacaktır. Eşyalarınıza sizin kadar değer veren ve vermiş olduğu bu değeri de sigorta uygulaması ile ortaya koyan bir firma arıyorsanız iletişme geçebilirsiniz.

Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerde evden eve nakliyat sırasında araçla ilgili herhangi bir kaza, çalınma ya da zarar ile eşyalara gelebilecek risk ve zararları göz ardı etmeyerek sigortayı tüm bu maddeleri kapsayacak şekilde hazırlamaktadır. Sigortalı taşımacılık kapsamında firmamızı ilgilendirmeyen hususlar ise şunlardır;

  • Sigortalı kasten hasar ya da ziyan oluşturursa
  • Ev eşyaları içinde yer alan ve akma, sızıntı ya da fire verebilecek eşyalar
  • Nakliyatta müşteri tarafından paketlenen eşyalardaki kırılma ve hasarlar da firmamızı ilgilendirmemektedir.

Elbette ki sigorta kapsamına girmeyen ve firmamıza ait olan hatalarda da sizlere sözlerimizde sunmuş olduğumuz güvenceyi yerine getirerek mağdur olduğunuz konularda üzerimize düşeni yapmaktayız. Firmamız her daim müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak siz değerli müşterilerimize sorun yaşatmamaya çalışmaktadır. Firma ve personel ekibimiz tarafından oluşabilecek risk, kaza ya da diğer hasarlarda profesyonelliğimizi ortaya koyarak müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz. Sizler de bilinçli müşteriler olarak firma seçiminizi yaparken hem sigorta hizmetine, hem de firmanın sunmuş olduğu hizmetler hakkında bilgi verirken sizi tatmin etmesine özen göstermelisiniz.

Sigortalı taşımacılık bir noktada hem nakliyat firmasını, hem de müşteriyi koruyan bir sistemdir. Karşılıklı güvenin yazılı hale dönüştürülmesidir diyebiliriz. Kilercioğlu Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızı sigortalı taşımacılık hizmetimizden faydalanarak Türkiye’nin dört bir yanına taşıtabilirsiniz. Kalite ve güven arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız sigorta kapsamında sunduğu hizmetler ile aynı zamanda sektördeki diğer firmalardan farkını da ortaya koyuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın