İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

istanbul izmir evden eve nakliyat

Taşınma işlemi herkesin bildiği hem zahmetli hem de sıkıntılı bir iştir. Özellikle insanları sıkıntıya düşüren kısmı ise eşyaların nakliyat kısmıdır. Burada ise asıl sıkıntı çekenler genellikle çok bir eşya göndermeyecek olanlardır. Ancak çok bir eşya göndermeseler dahi yine de o yol ve taşımacılık parasını aynı oranda ödemekteler.

Kilercioğlu Nakliye firması ise bu durumda ki insanları düşünerek İstanbul İzmir arasında parça eşya taşımacılığı yapmaktadır.
Peki, nedir bu parça eşya taşımacılığı?

Parça eşya taşımacılığında diğer taşıma ve nakliye yöntemleri gibi herkese ayrı bir araç nakliye için tahsis edilmez. Sizlerin mesela 3 parça eşyanız vardır ve bunu istanbul’dan İzmir’e göndermek istiyorsunuzdur. Burada sadece 3 parça eşya için koca bir aracın taşıma masraflarını üstlenmek oldukça pahalıdır.
Ancak Kilercioğlu Nakliyat ile İstabul İzmir parça eşya taşımacılığı ile belirli günler ve saatler belirtilmiştir. Mesela pazartesi, Çarşamba ve cumartesi saat 18.00’de İstanbul’dan bir aracımız İzmir’e gidecektir. Eğer sizlerin de az sayıda eşyanız varsa ve bunlar için çok ücret ödemek istemezseniz, parça eşya taşımacılığı ile birkaç kişinin eşyası ile birlikte gönderebilirsiniz.

İstanbul İzmir parça eşya taşımada da aynı Kilercioğlu Nakliyat firmasının sözleri geçerlidir. Firmamız her zaman söylediği gibi eşyalarınızın güvenliği ve taşıma sırasında ki tüm sorumlulukları üstlenmektedir.

Sizler İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı ile hem yüksek masraftan kurtulmuş olacaksınız hem de işinizi aynı ölçüde daha uygun fiyata yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Kilercioğlu Nakliyat firması her zaman nakliye konusunda öncü bir firma olarak bu konuda da siz değerli müşterilerine alternatif çözümler sunarak, sıkıntıya girmenizi önlüyor.

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığında Kilercioğlu Nakliye firması, diğer firmalardan farklı olarak her zaman verdiği sözün arkasında durmuştur. Bir sorun ya da problem olmaması için yoğun çaba sarf eden firma ve çalışanları olası bir aksilikte de sizleri minimum etkilemesi için canla başla çalışmaktadır. Çünkü Kilercioğlu Nakliyat firması sizlerin sıkıntılarınızın farkında olur omuzlarınızda ki o aşırı yükün bir parçasını alarak yükünüzü hafifletiyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın