Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşıma

Fuarlar tanıtım yapmak amacıyla hazırlanmış büyük alanlarda büyük çaplı firmaların ulusal ya da uluslar arası tanıtım yaptığı ortamdır. Fuar malzemeleri ve stantlarının taşınması işine ise fuar taşımacılığı denir. Fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırma ve en iyi reklamı yapma şansı bulan firmalar fuar taşımacılığında profesyonel nakliyat firması seçmelidir. Stantların her defasında sökülmesi ve aynı şekilde tekrardan başka bir yere taşınıp kurulması son derece hassasiyet ve seri bir çalışma gerektirir. Kilercioğlu Nakliyat firmamız uzun yıllardan bu yana edinmiş olduğu bilgi ve deneyimlerini ulusal ve uluslar arası fuar taşımacılığında da göstermektedir. Firmamız bünyesinde bulundurduğu elemanlarına bu konuda özel eğitimler vererek fuar taşımacılığının sorumlulukları hakkında bilinçlendirmektedir.

Fuar taşımacılığında stantların forklift ile taşınması ve indirme bindirme işlemleri sırasında hiçbir hasarın oluşmaması en dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Firmamız aynı zamanda nakliye sigortası ile sizlere güvence de oluşturmaktadır. Eğer uluslar arası fuar taşımacılığı söz konusuysa Türkiye ve yurt dışı gidiş dönüşü için gerekli tüm belgeler ve evraklar firmamız tarafından güvenle hazırlanarak stantlarınız belirtilen gün ve saatte belirtilen yere kurulmaktadır. Katılmak istediğiniz etkinlik nerede ya da hangi uzaklıkta olursa olsun firmamız fuar taşımacılığı alanında uzmanlığını sizinle paylaşarak her türlü eşya ve ekipmanınızı zamanında yerine ulaştırıyor.

Kilercioğlu Nakliyat kaliteli, güvenilir ve hızlı fuar taşımacılığı hizmetleriyle sizleri katılacağınız organizasyonlarda başarıya ulaştırır. Firmamız fuarınızın en uygun taşıma yoluyla nakliyesinin sağlanmasından, indirme, yükleme, stant kurma, paketleme ve depolama gibi ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamaktadır. Firmamız fuar bitişinde eşyalarınızı güvenilir bir şekilde muhafaza edebileceğiniz depolara sahiptir. Aynı zamanda uluslararası fuarlarda firmamız gümrük işlemlerini de eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bilgi ve tecrübe gerektiren fuar taşımacılığı alanında firmanızın imajını yükseltecek nakliyat firmaları ile çalışmayı tercih ediyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız fuarınızı zamanında ve en iyi şekilde istediğiniz yere ulaştırarak sizi her daim sektörde farklı kılar. Fuar malzemelerinizin güvenilir bir şekilde taşınması için firma seçiminin önemli olduğunu unutmayın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın