Hakkımızda

 

logo

Kilercioğlu Nakliyat firmamız 1983 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe sürekli gelişim ve duyarlı yönetim anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Firmamız İstanbul Maltepe’de evden eve nakliyat sektöründe güvenilir ve öncü olmak amacıyla kurulmuş ve her geçen gün gelişen teknolojik imkanlar ile kendini yenilemeyi ilke edinmiştir. Geniş araç filosu ve 33 yıllık deneyimleri ile müşterilerine karşı sorumluluk bilinci taşıyan firmamız nakliyat sektöründeki uzmanlığını profesyonel ekibiyle de desteklemektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta kaliteli, güvenilir ve sigortalı taşımacılık hizmetini bir arada sunan firmamız uzman personeli, tecrübeli şoförleri, marangoz ve tesisatçı gibi elemanları ile her daim müşteri odaklı çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Firmamız deneyimli kadrosu, pratik ve yaratıcı çözümleri ile müşteri taleplerini zamanında ve güvenilir bir şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Doğru bilgi ve şeffaf hizmet anlayışının ön planda olduğu bir politika izleyerek sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve taahhüt ettiğimiz hizmetleri zamanında, en iyi şekilde sunmak firmamızın öncelikli ilkeleri arasında yer alır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize her daim değerli olduklarını hissettirmek ve firmamızla çalışmanın ayrıcalığını yaşatmak. Rakip firmaları geride bırakarak uygun ve güvenilir fiyat politikaları ile her daim en iyi hizmetleri sunmak firmamızın en önemli amaçlarından biridir. Uluslararası standartlara uygun hizmetler sunan firmamız teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak her daim müşterileri odaklı çözümlerle yaklaşmaktadır.

Neden Biz?

  • Kilercioğlu Nakliyat firması müşterisine değer verir ve saygı duyar.
  • Sunmuş olduğu hizmetlerde sorumluluklarının bilincinde olur.
  • Hem tedbirli, hem de iş bitirici hizmetler sunar.
  • Acil işlere öncelik veren firmamız kaliteden asla ödün vermez.
  • Şirket faaliyetlerinde daima modern teknolojik ürünler ve malzemeler kullanır.
  • Firmamız sürekli olarak kendini inceleyerek değerlendirir, yeniler ve her daim rakip firmalardan bir adım önde olmayı hedefler.
  • Kanunlar tarafından öngörülen hukuki, mali ve idari zorunluluklarını her daim yerine getirir.
  • Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde iş ve toplum ahlakı ile ilgili kurallara özen gösterir.
  • Sadece yapabileceği sözleri vermeyi ilke edinen firmamız, hizmetlerinde de verdiği sözlerden fazlasını gerçekleştirir.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın