İstanbul Evden Eve Nakliyat

esya-paketleme

1983 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş olan Kilercioğlu Nakliyat firmamız İstanbul evden eve nakliyat sektöründe öncü konumda yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan İstanbul’da bir semtten başka bir semte taşınırken eşyalarınızı İstanbul’un uzmanı ellere teslim edebilirsiniz.  Firmamız sizleri İstanbul kadar kalabalık ve sokakları dar bir şehrin taşınma zahmetinden kurtarıyor. Daha taşınmaya karar vermenizle birlikte başlayan stresli ve endişeli süreci firmamızın kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz. Siz evinizde kahvenizi yudumlarken uzman personel ekibimiz eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama işlemlerini son derece titiz bir şekilde üstlenecektir. Ayrıca eşyalarınıza gösterilen özen kadar size gösterilen güler yüzlü hizmet de firmamızın farkını ortaya koyacaktır.

Evden eve nakliyat gibi her geçen gün gelişmekte ve revaçta olan bir  sektörde yüzlerce firma ile karşılaşmaktayız. Çoğu firma sunduğu vaatleri  yerine getirmezken, eşyalarınıza zarar gelmesine neden olmakta ve stresinize stres eklemektedir. Firmamız eşyalarınıza uyguladığı sigorta hizmetiyle sizleri bu stresten de kurtarıyor. Acaba eşyalarım kırıldı mı? Beyaz eşyalarım çizildi mi? Kullanılan malzeme eşyama zarar verdi mi? gibi sorularla aklınızı meşgul etmek yerine siz keyfinizi sürerken firmamız tüm bu sorumlulukları üstlensin. Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde ihtiyaç halinde asansörlü araçlarıyla da hizmet sunarak eşyalarınızı İstanbul gibi yüksek binaların çoğunlukta olduğu bir ilde istediğiniz kata kolayca ulaştırmaktadır.

Ev taşımanın yorucu zahmetlerini Türkiye’nin en kaliteli nakliyat firmalarından birisi olan Kilercioğlu Nakliyat ile geride bırakmak isterseniz 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız eşyalarınızı sizin için en uygun günü ayarlayarak kısa sürede yeni adresinize ulaştıracaktır. Ayrıca firmamız taşıma işlemleri için müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede taşıma öncesinde evden eve nakliyat konusunda detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Kaliteli firmalarla çalışmanın farkını ve rahatlığını yaşamak istiyorsanız profesyonel seçimler yapmalısınız. Firmamız kaliteli hizmet anlayışını uygun fiyat koşullarıyla da destekleyerek sizleri profesyonelliğin farkıyla tanıştırıyor. Eşyalarınızı sigortalı taşımacılık güvencesi ile yılların getirmiş olduğu tecrübeli ellere teslim etmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın