Evden Eve Nakliyat

banner (1)

Kilercioğlu Nakliyat firmamız evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyeti ve ilkel taşımacılık koşullarını hedef alarak müşterilerine daima kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinin diğer taşımacılık hizmetlerinden farkı belirli zamanlarda herkesin ihtiyaç duyabileceği bir hizmet olmasıdır. Firmamız herkesin ihtiyaç duyabileceği bir sektörde ne kadar iyi ve kaliteli hizmetler sunarsa o kadar talep alacağının bilincindedir. Bir firmanın reklamı ne kadar güçlü olursa olsun sunduğu hizmetler vasatsa talep görmez ve piyasada da tutunamaz. Bu bilgiden yola çıkarak 1983 yılından bu yana kesintisiz olarak evden eve nakliyat sektöründe ayakta kalmış bir firma olan Kilercioğlu Nakliyat sektördeki farkını ortaya koymaktadır.

Evden eve nakliyat alanında şu hizmetleri sunmaktayız;

  • Firmamız ile telefon ya da mail aracılığıyla iletişime geçmeniz halinde adresinize ücretsiz olarak ekspertiz gönderiyoruz.
  • Ekspertiz için gelen elemanlarımız taşınacak eşyalar için uygun malzeme ve ekipman bilgileri, taşımaya konu olacak araç ve personel sayısı, taşımanın hangi tarihte ve ne kadar fiyat tutarında gerçekleştirileceği konusunda yapmış olduğu incelemeleri size aktararak sözlü olarak anlaşmaya varılması halinde bu anlaşmayı yazılı hale dönüştürmektedir.
  • Profesyonel ekibimiz anlaşılan gün ve saatte adresinize gelerek taşımaya konu olacak eşyalarınızı uygun malzemeleri kullanarak paketleme ve ambalajlama işlemine başlamaktadır.
  • Taşımaya dahil olan büyük boy eşyalarınız için uzman marangoz elemanımız tarafından eşyalarınızın de-montaj işlemi gerçekleştirilerek daha kolay şekilde taşınacak hale getiriliyor.
  • Taşıma için hazır olan eşyalarınız yine alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından son derece hassas ve titiz davranılarak taşıma araçlarına yükleniyor.
  • Evden eve nakliyat sektöründe özellikle uzman şoförler ile çalışmayı ilke edinmiş firmamız tarafından eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılıyor.
  • Yeni adresinize gelen eşyalar personellerimiz tarafından belirtmiş olduğunuz yerlere yerleştirilip de-monte edilmiş eşyalar varsa marangozumuz tarafından monte işlemleri gerçekleştiriliyor.
  • Sizden de alınan onay neticesinde taşıma hizmetimiz karşılıklı memnuniyet ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile son buluyor.

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat sektöründe müşterilerimize göstermiş olduğumuz saygı ve değeri taşımaya konu olacak eşyalara uyguladığımız sigorta hizmetiyle de güvence altına alarak bir kez daha ortaya koyuyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın