Hastane Taşımacılığı

hastane

Nakliyat sektöründe ciddi bir planlama gerektiren ve üzerinde özenli çalışma gerektiren alanlardan birisi de hastane taşımacılığıdır. Hastane taşımacılığı sırasında taşınacak cihaz, ekipman, ilaç ve eşyaların eksiksiz ve zarar görmeden taşınması son derece önemlidir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak profesyonellik gerektiren bu alanda deneyimli ve uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız. Firmamız yapmış olduğu işlerin sorumluluğunun bilince olarak her daim hassasiyet ve titiz çalışmalar yürütmektedir. Hastane taşımacılığı gibi titizlik ve hız gerektiren bir alanda da deneyimli çalışanlarımız firmamızı temsil ederek güvenilir bir şekilde tüm hastaneyi yeni adrese taşımaktadır.

Firmamız hastane taşımacılığında şu hizmetleri sunmaktadır;

  • Hastane taşımacılığı için firmamızla iletişime geçmeniz halinde ücretsiz olarak keşfe gelen eksperlerimiz taşıma konusunda incelemeler ve planlamalar yapar.
  • Eksperlerimiz tarafından tıbbi malzemelerin, cihaz ve ekipmanların nasıl taşınacağı, hastanenin taşıma süresi ve ücreti gibi detaylar size iletilir.
  • Firmamızla anlaşma sağlamanız halinde taşıma gününde anlaşılan saatte hizmete başlanır.
  • Tüm malzemeler paketlendikten sonra trans palet, vinç, makaslı palet ya da askı sistemi gibi uygulamalar ile eşyalarınız yeni adrese taşınır.
  • Oldukça büyük ve ağır tıbbi ekipmanların bulunduğu hastane taşımacılığında eşyaların emniyeti son derece önemlidir. Firmamız bu nedenle taşımaya ilişkin tüm eşya ve malzemelere sigorta uygular.
  • Nakliyeyi başarı ile gerçekleştiren firmamız eşyalarınızın yeni adresindeki kurulumunu da hassasiyetle gerçekleştirir.

Hastane taşımacılığı son derece özen ve deneyim gerektiren bir alandır. Firmamız hastane içerisindeki yatak ve mobilyaların de-monte edilmesinden yeni adresindeki monte işlemlerine kadar her detayda da titizlikle çalışmaktadır. Sağlık sektörüne gösterilmesi gereken değerin farkında olan firmamız hastane taşımacığında aynı zamanda steril çalışmanın önemini de göstermektedir. Türkiye’nin ve İstanbul’un her yerine kurumsal hizmetler sunan firmamız hastane nakliyesi alanında tüm işlemleri bizzat üstlenmektedir. Bu işin detaylarını ve inceliklerini kavramış olan firmamız tecrübelerini sunmuş olduğu hizmetlerde göstererek bulunmuş olduğu konuma ulaşmıştır. Kalite, güvenilir ve zamanında teslimat sloganıyla yola çıkan firmamız hastane taşımacılığında insan sağlığını ön planda tutan çalışmalarıyla da her geçen gün kendini yenilemektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın