Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşıma

Fabrika Taşıma

Kilercioğlu Nakliyat firmamız sadece evden eve nakliyat alanında hizmet sunmaz. Fabrika taşımacılığı da firmamızın hizmet sunduğu sektörlerden biridir. Fabrika taşımacılı evden eve nakliyata göre daha fazla dikkat ve daha az zaman kaybı gerektirir. Fabrikanın bir an önce taşınması ve iş kaybının yaşanmaması için alanında uzman ve deneyimli personel ekibimiz son derece seri ve titiz çalışmaktadır. Firmamız bu konuda personellerine gerekli eğitim ve bilgileri sunarak profesyonelliğini ortaya koymaktadır. Fabrika taşımacılığı gibi uzmanlık ve deneyim gerektiren bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile geniş referanslara sahibiz. Siz de fabrikanızı profesyonel bir nakliyat firması ile anlaşarak kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde taşıtmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fabrika taşımacılığı alanında sunmuş olduğumuz hizmetler şunlardır;

  • Firmamızla iletişim kurmanız halinde evden eve nakliyat alanında olduğu gibi öncelikle incelemeler için ücretsiz eksperler gönderilir.
  • Fabrikada bulunan makineler ve diğer eşyaların nasıl paketleneceği, en seri şekilde nasıl taşınacağı konusunda incelemeler yapan eksperlerimiz görüşlerini sizinle de paylaşarak karşılıklı anlaşma sağlanır.
  • Firmamızla anlaşma sağlanması halinde anlaşılan gün ve saatte taşıma için kararlaştırılan sayıda personel ve aracımız gerekli işlemlere başlar.
  • Öncelikle fabrikanızda bulunan makineler sağlam şekilde ambalajlanarak paketlenir. Ardından ofis mobilyalarınız ve elektronik eşyalarınızda yine uygun malzemeler ile ambalajlanır. Eğer fabrikada taşınması gereken ağır yükler varsa bu yükler forklift yardımıyla taşımaya konu olan nakliye araçlarına yüklenir.
  • Firmamız fabrika taşımacılığında her detayı profesyonel bir şekilde gözden geçirerek en ince ayrıntılara dahi dikkat etmektedir. Fabrikanın çalışma alanları ve stantlar sökülerek dikkatli bir şekilde taşınır ve yeni fabrikanız da aynı yerlerine yerleştirilir.
  • Fabrikaya ait makineler ve paletli ürünler varsa bu ürünler ve makineler liftli araçlar kullanılarak taşınır.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız görüldüğü gibi en ince ayrıntıyı dahi profesyonellik ilkelerine bağlı kalarak göz ardı etmeden ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yerine getirmektedir. Fabrika taşımacılığı alanında uzman, deneyimli ve kaliteli firmalar ile çalışarak siz de profesyonelliğinizi ortaya koymak isterseniz hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın