Evden Eve Nakliyat Fiyatları

House-moving-banner

Eşya taşıma yani nakliyat günümüzde en fazla rağbet gören sektörlerden biridir. Gerek şehir içi, gerekse şehirler arası taşımacılık insanoğlunun önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kimi evini taşıma ihtiyacı duyarken, kimi ofisini, kimi ise birkaç parça eşyasını bir yerden başka bir yere taşıma ihtiyacı duyuyor. Haliyle bu kadar rağbet gören bir sektörde firma sayısı da her geçen gün artıyor. Üstelik birçok firma nakliyat için oldukça yüklü miktarlara hizmet sunuyor. Evden eve nakliyat fiyatları gerek taşınacak eşya miktarına, gerekse firmanın fiyat politikalarına göre değişiklik gösteriyor. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerimizde en kaliteli hizmetleri en uygun fiyata sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetleri için uygulanacak fiyatlara şu kriterlere göre değişmektedir;

  • Taşınacak eşyanın miktar
  • Eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması için gerekli olan malzeme miktarı
  • Taşımaya konu olacak personel sayısı
  • Taşıma için gerekli olan araç sayısı
  • Taşımanın nasıl yapılacağı (Asansörlü taşımacılık vb.)
  • Eşyalara uygulanacak sigorta bedeli
  • Nakliyat ulaşım bedeli

Tüm bu kriterler adresinize gelen eksperlerimiz tarafından incelenerek size en uygun fiyat verilir. Firmamız uygulamış olduğu fiyat politikalarında kendini müşteri konumunda düşünerek en uygun fiyat seçeneğini sunar. Ayrıca evden eve nakliyat fiyatları almış olduğunuz hizmet kalitemize de değecektir. Sizlerde bu konuda önerimiz firma seçerken en düşük fiyatlı olanı değil, piyasaya uygun fiyat sunan firmaları tercih etmenizdir. Birçok sahte nakliyatçı kendini firma gibi göstererek sizlere sonucunda mağdur olmanıza neden olacak ilgi çekici fiyatlar sunabilir.

Eşyalarınıza zarar gelmemesi ve evden eve taşınmanın stresli yükünden kurtulmak istiyorsanız evinizi profesyonel bir nakliyat firmasına teslim etmeniz de en doğru karar olacaktır. Çünkü evinizi kendi imkanlarınızla taşımaya kalktığınızda eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesine neden olabilir ya da taşıma için uygun araç sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Kilercioğlu Nakliyat firması sizlere en uygun evden eve nakliyat fiyatları sunarak sizi bu zorlu süreçten kurtarıyor, size sadece yeni evinizde ayaklarınızı uzatıp kahvenizi keyifle yudumlamak kalıyor. Doğru firma seçimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın