Antika Eşya Taşımacılığı

antika-esya-530x370

Nakliyat sektöründe özen ve hassasiyet gerektiren taşıma türlerinden birisi de antika eşya taşımacılığıdır. Antika eşyaların taşınması sırasında sizin için kıymetli olan ve belki de sizde birçok hatırası olan bu eşyalara hassas davranılması son derece önemlidir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak antika eşya taşımacılığı sırasında antika eşyalarınıza sizin göstermiş olduğunuz değerden daha fazlasını gösteriyoruz. Hayatınız boyunca saklayıp gözünüz gibi koruduğunuz antika eşyalarınızın taşıma sırasında her türlü riske karşı sigortalanması da firmamızın sizlere sunduğu güvencedir. Antika eşyalarınızı bu konuda uzman ve deneyimli personellerimiz eşyaya uygun şekilde paketleyerek taşımaktadır. Tüm bunlarla birlikte firmamız taşıma sırasında da eşyaların değerine özen göstererek antikalarınızı araç içerisinde uygun şekilde yerleştirmektedir.

Antika eşya taşımacılığında şu işlemleri uygulamaktayız;

  • Öncelikle firmamızla irtibata geçmeniz halinde adresinize bu konuda uzman eksperlerimiz gelir.
  • Antika eşyalarınız sökülmesi gereken yerleri varsa özenle ve titizlikle sökülerek eşyanız paketlenir.
  • Özel ambalajlama teknikleri ile ambalajlama işlemleri yapılır.
  • Eşyalarınız tüm güvenlik önlemlerinin alınması ile birlikte özel araçlarımıza taşınır.
  • Araç hareket etmeden önce antika eşyalarınıza sigorta uygulanır ve belge tarafınıza teslim edilir.
  • Ürün taşıma işlemi tamamlandıktan sonra ekibimiz sizden de aldığı onay neticesinde antika eşya taşımacılığı hizmetini müşteri memnuniyeti ilkesi ile tamamlar.

Değer verdiğiniz antika eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşırken zarar görmesini istemiyorsanız bu işi profesyonellere teslim etmenizde fayda var. Antika eşyaların nasıl taşınması gerektiği konusunda uzman kişiler daha doğru kararlar vererek eşyanın kırılmasını, çizilmesini ya da zarar görmesini önleyecektir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat sektöründe yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerimizi antika eşya taşımacılığı alanında da göstererek bu güne dek hiçbir müşterimizi seçiminde yanıltmadık. Siz de yıllardır gözünüz gibi koruduğunuz değerli antikalarınızı taşıtmak için firmamızı seçerek doğru karar verebilirsiniz. Hem maddi, hem manevi değer taşıyan antika eşyalarınızın bilinçsizce yerinden kaldırılması dahi beklenmedik bir hataya sebep verebilir. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personellerimiz öncelikle adresinize gelerek ön inceleme yapmakta, ardından anlaşılan gün ve saatte antika eşyalarınızı uygun teknikler kullanarak taşımaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın